Kurumsal / Hakkımızda
 
1977 yılında rahmetle andığımız babamız Rıfkı VAROL tarafından kurulan ve o günlerdeki tipo baskı sistemiyle hizmet vermeye başlayan Işık Matbaa 1991 yılına kadar aynı sistemle üretime devam etmiştir.

1991 yılı itibariyle yatırım projeleri başlangıcı olarak ofset teknolojisi ile tanışan firmamız, aynı tarihlerde şu anda fabrikamızın bulunduğu binanın satın alımını yaparak gelişim çalışmalarını sürdürmüştür. 1997 yılı içerisinde bünyesine kattığı 3 adet ofset baskı makinası ile üretimini hızlandırmış olan firmamız, aynı tarihlerde grafik tasarım departmanıza da macintosh teknolojisini getirmiştir. 2004 yılı içerisinde firamızın ofset üretim departmanı fabrikamıza taşınmıştır. 2006 - 2007 dönemlerinde ambalaj sektöründe ve kutu imalatında atılımlar ve yatırımlar yapan firmamız, bünyesine 50 x 70 cm ebat baskı makinaları, selefonlama makinaları ve heidelberg kesim ve katlama makinalarını da katarak hizmet kapasitesini ve müşteri portföyüne de doğru orantılı büyütmüştür.

Aynı tarihlerde günümüz teknolojisinin gereği olan dijital baskı çözümlerinde de gerekli yatırımları yapmış olan firmamız, Xerox ve Konica Minolta teknolojisini bünyesine katmıştır.

Kurulduğumuz günden bugüne, "sürat, kalite ve hizmet" politikası ile çalışan firmamız, gelecekte de kaliteden ödün vermeden zamanında teslim ve dürüstlük ilkeleriyle sizlere hizmet vermeye devam edecektir.

Misyonumuz

Müşterilerimize ürünlerimizi;
- Kalite seviyesi en iyi,
- Zamanında,
- En uygun fiyatla,sunmak ve yüksek müşteri memnuniyetini devamlı kılmaktır.

Firmanın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur. Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan IŞIK MATBAA, hizmetlerini sizinle paylaşmaktan mutluluk duyar.

Vizyonumuz

Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak;
- Teknolojik gelişmeleri takip ederek rekabetçi olabilmek görevlerimizin başında gelmektedir.
- Çalışanlarımız en büyük gücümüzdür.
- Ayrıca onları sürekli olarak eğitmek ve geliştirmek, sağlıklı, düzenli ve temiz ortamlarda çalışmalarını sağlamak en temel görevlerimiz arasındadır.
 
© Çorlu Matbaa. Tüm Hakları Saklıdır.
 
Bize Ulaşın: Muhittin Mah. Şehit Teğmen Yavuzer Cad. No: 44/A Çorlu / Tekirdağ / Tel: (0282) 651 38 13 - 652 04 17 / Sipariş ve Destek:  info@corlumatbaa.com